Uzun Doğum Günü Mesajları

Doğum günü gelip çattığında arkadaşlar için güzel sürprizler hazırlanır. Bu sürprize ek olarak süsleyen güzel mesajlar da yazılır. Kıymetli arkadaşlarımız için yaptığımız doğum günü organizasyonunda en akılda kalan mesajlardır. Sizleri uzun doğum günü mesajları ile beraber bırakıyoruz.

Uzun Doğum Günü Mesajları

Dünyanın en güzel şeyi büyümektir. Her büyüdüğünde yeni macera kapıları açılır ve bu kapılardan dostlarınla birlikte geçersin. Senin için çok güzel maceralar ve çok güzel sevgiler diliyorum can dostum. Doğum günün kutlu olsun.

Yine bir sene yaşlandın hayırlı olsun. Ruhun güzellikler dolsun. Büyük büyük sevgiler seni bulsun. Hiçbir zaman ayrılmayacağımız hayat dile ve doğum günün en içten sevgilerimle kutlu olsun.

Doğum günü geldi çattı, hediyeler doldu taştı, artık benim dostum yine bir sene yaşlandı. Bu güzel arkadaşım için her zaman dilediğim gibi güzel bir hayat ve bol sevgi diliyorum. Doğum günün kutlu olsun değerli arkadaşım.

Beyaz saçların sana rahmet, ömürlerine bereket olsun babacığım. Senin için bu hayatta bizlerle birlikte uzun ömür diliyorum. Umarım her zaman mutlu olursun ve başımızda olmaya devam edersin. Doğum günü kutlu olsun babacığım.

Benim sevgilim bir yaş daha büyüdü ve yıllara meydan okuyan güzelliğiyle hala beni kendine hayran bırakmaya devam ediyor. Bir tanem seni seviyorum ve yeni yaşında benimle birlikte sımsıkı sevgilerde kalmaya devam etmeni diliyorum. Doğum günün kutlu olsun.

Dünyanın en güzel kadını, sen benim her şeyimsin. Hem dünya hem manevi sevgimsin. Senin ellerinde öpüyorum ve seni çok seviyorum. Daha nice yıllara ulaşman dileğiyle doğum günün kutlu olsun annem.

Sevdiğim en güzel kişinin doğum günü geldi yine. Sana çok büyük aşk, çok büyük sevgi, çok büyük güzellikler diliyorum bebeğim. İyi ki varsın ve iyi ki hayatımdasın. Doğum gününü tüm yüreğimle kutluyorum sevgilim.

Her sene olduğu gibi yine balonlar ve yine büyük bir pasta geliyor. Çok güzel kalbinle bu güzel günü bizimle birlikte her zaman kutlamanı diliyorum. Sen bizim için en önemli mutluluk kaynağısın. Doğum günün kutlu olsun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir