Sevgiliye Doğum Günü Mesajları

Hayatıma anlam katan, hayatımda hep var olsun diye dualar ettiğim biricik sevgilim. Sağlıkla ve mutlulukla nice güzel yıllarımız olsun diliyorum. Doğum günün kutlu olsun, iyi ki doğdun , iyi ki benim hayatımdasın. Seni çok seviyorum.

İçimi sızlatan, ruhumu saran bir tanecik sevgilim, iyi ki doğdun, iyi ki varsın, iyi ki benimsin…Mutlu yıllar.

Kalbimin kapandığı,  hiçbir şekilde sevemeyeceğimi düşündüğüm bir anda çıktın karşıma. Seninle bütün dünyam değişti sevgilim. Ne mutlu bana ki sen varsın, sen yarsın…Mutlu yıllar bir tanem.

Cıcıl cıvıl kuş sesleri arasında geçen yıl boğazda kutladık aşkımızın yıl dönümünü ve senin bugün doğum günün canım. Yanında olamıyorum, bu da beni kahrediyor. Unutma mesafelerin hiçbir önemi yok. Sen, benim kalbimde atan o tatlı kuşlar gibisin, hep benimle, hep yanımda. seni çok seven aşkın doğum gününü kutluyor sevdiğim

Sensizliği bir kez tattım ve asla bırakmayacağıma söz verdim kendime bir tanem. Bugün senin doğum günün. İyi ki doğdun aşkım.Kıymetlim benim, seninle bir daha ayrılmamak üzere bir araya geldik ve sevgimiz sonsuza kadar sürsün istiyorum. Sonsuza kadar sevgilim….

Mutluluğun ne demek olduğunu bana öğretensin, sevdiğim ve asla vazgeçemeyeceğimsin. Seninle tattığım bu mutluluğu ömrümün sonuna kadar yaşamak istiyorum. Mutluluğumun sebebi yarim, doğum günün bugün…. Çok güzel yıllarımız olsun,mutluluk hep bizimle olsun, iyi ki doğdun sevgilim, doğum günün kutlu olsun.

Yağmurlu bir günde tanıştık seninle ve bugün yine yağmurlu bir günde sevdiğimin, aşkımın doğum günü. Sevgilim iyi ki doğmuşsun ne mutlu bana seninle tanışmışım, seni tanımışım. Sen benim yağmurda bulduğum çiçeğimsin. Seni çok seviyorum yağmur çiçeğim, doğum günün kutlu olsun.

Hani için sızlar bazen, neden olduğunu anlatmak istersin de sözler düğümlenir boğazında da konuşamazsın. Diğer yarım sevdiğim, bugün senin doğum günün ve ben seninle olamıyorum. Aramızda yüzlerce kilometre yol var, aramızda hasret var…. Ama sen de biliyorsun ki sevgilim sensiz geçen anım, bir günüm geçmiyor. Bu hasretlik de bitecek elbette. Sevgilim, canım özlemim…doğum günün kutlu olsun, iyi ki doğdun ve iyi ki tanıdım Hasretle öpüyorum…

Elbette sevgiliye doğum günü mesajları  bundan çok daha fazla çeşitlendirilebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir