Sevgiliye Aşk Mektupları

Eskiden kokulu ve bir o kadar özenle hazırlanan aşk mektupları vardı. Sevgiliye, eşe ve sevilen kişilere özel olarak yazılan bu güzel mektuplar her zaman anlamlıydı. Artık aşk mektupları teknoloji sayesinde kolay bir şekilde kişiye gönderilebiliyor.

Çeşitli uygulamalar üzerinden istenen mesaj yazılarak mektup gibi fakat saniyeler içerisinde kişiye verilebiliyor. Seven ve âşık olan kişiler bu mektupları gönülden gelen kelimeler ile yazıyor. Fakat bazı âşıklar kendilerini o kadar kaybediyor ki aşk mektupları sadece kalp atışları olabiliyor.

Bizler de bu âşıklara dil olmak adına aşk mektupları sunuyoruz. Kalp atışlarını süsleyen mektuplar.

Aşk Senle Doydum

Uzun yıllar uzaktan baka baka hasretinin kokusu ile doydum. Kalbime bu kokular ile güzel çiçekler koydum. Tuttum, okşadım ve kimi zaman sarıldım senin hasretinin sevdasına. Sana çok vuruldum aşka senle doydum. Seni seviyorum diyeceğim o gün şimdi benim yazdıklarımla sana vardı. Al sende tat benim sevdadan gelen sonsuz tatlılığını. Evet, çok seviyorum ve çok istiyorum 100’lerce yıllarını. Ama bana 1 saniyen yetti bile aşka doğru attım adımlarımı.

Günler Seni Her Gün Tekrarlıyor

Karanlığım, ışığım ve aşım sen oldun sevgilim. Ellerini tuttum ışık oldun, gözlerimi kapadım karanlığım oldun ve sevgiyi paylaştık aşım oldun. Bir tanecik nefesim, tüm isminle bana mehtap oldun. Her mehtaplı geceye baktığımda yine sana âşık oldum ve yine sana güneş gibi tutuldum. Mehtabım gel benim parmağıma altın ol. Ömür boyu senin güneş sarısı rengine bakıp durayım. Aşkı yaşayalım ve birbirimize kapılarak senin adın gibi ben de mehtap olayım.

Tüten Aşklar Her Zaman Senin Gibi Kıymetli

Bir aşk vardı uzaklardan gelen bir aşk. Öyle bir aşk ki burnumda tüte tüte beni sana sürükleyen bir aşk. Yağmurlar, fırtınalar ve dağlar bile açtılar önümü sana varmam için. Çünkü tüten aşklar her zaman senin gibi kıymetli. Çünkü burnumda, gönlümde ve aklımda tüten aşk sadece senden gelen tek kıymetli. Özledim seni evet hem de çok. Yarınlara baktım sensiz halim yok. Yakınlar uzak oldu sensiz yakın yok. Biliyorum senin kalbin de bana benim sevgimden de çok.

Zoraki Ayrılıklardan Gerçekten Yakınlık Doğarmış

Sanki hiç tanışmamış gibi gördük birbirimizi o yağmurlu günün akşamında. Çok soğuk bir fırtına gibi dudaklardan çıktı o kelamlar. Bir yıldırım gibi çaktı senin bakışın ruhuma. Orada anladım ki zoraki ayrılıklardan gerçekten yakınlık doğarmış. Kalp her zaman gerçekten sevenle çarparmış. Ufuklarda doğan ufak bir ışık gibi, aniden sustu tüm yağmur.

Birden ısındı dudaklardan çıkan kelamlar ve artık hafif bir rüzgâr gibi dokunuyor bakışların ruhuma. Kavga, gürültü ve ayrılık aslında bizim birliğimiz oldu. Ateş nasıl kasıp kavuruyor ise yiyecek için pişirme gücüdür. Biz hem kavrulduk hem de aşkın ateşi ile pişerek sevda olduk. Sevdiğim kadın, yıllarıma gel ve dudaklarımda ki en güzel kelam ol.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir