İftar Mesajları

Bu anlamlı günde Allah tuttuğumuz orucu kabul eylesin. Ramazan-ı Şerifin hürmetine dularınız makbul olsun inşallah. Hayırlı iftarlar.

Değerli kardeşim, iftarın mübarek olsun. Allah kabul etsin. Dualarında bizi de eksik etmeyesin inşallah. Hayırlı iftarlar.

Canım arkadaşım şu mübarek gün hürmetine Allah dualarını kabul etsin. Her zaman gönlümüzdesin. Hayırlı akşamların, bereketli iftarların olsun inşallah.

İftar kavuşmadır. Suya hasret toprak gibi yaradan ile bütünleşmedir. Orucunuz kabul, iftarınız hayırlı olsun inşallah.

Canım ablam, yemeklerin gözümde tütüyor. Güzel tariflerini özlüyorum. Orucun kabul, iftarın hayırlı olsun inşallah. Evdeki herkese selamlar.

Selamünaleyküm değerli arkadaşım. Günün mübarek iftarın hayırlı olsun inşallah. Dualarında her zaman yer almak isterim.

Annem, dualarında beni eksik etme. Hayırlı iftarlar canım annem.

Gidiyor günler bir. Ramazan-ı Şerifin sonlarına doğru yaklaşmak bizleri üzüyor. Rahmet ayı bu güzel günlerden en iyi şekilde istifade etmek dileği ile. Hayırlı iftarlar.

Değerli dostum, anlamlı bir günde dualarında beni de unutma inşallah. Yeni işin hayırlı olsun. Hayırlı iftarın olsun. Bereketli olması dileği ile.

Babacım özledim senden duyduğum o güzel sözleri. Dua edesin inşallah. En kısa zamanda kavuşmak dileği ile. Hayırlı iftarlar.

İftar mesajları arasında gezinip duruyorum. En güzelini seçmeye çalışıyorum. Güzel dosta hangisi gider bilmiyorum. Cansın. İftarın bereketli olsun inşallah. Dualarda buluşmak dileği ile.

Hayırlı bir günün akşamında, susuz dudaklar ile ufka bakarken dualarda buluşmak temennisi ile. Hayırlı iftarlar kardeşim.

En güzel duygular açlık ile daha bir anlam kazanıyor. Rabbim kimseleri aç ve susuz bırakmasın inşallah. Orucunuz kabul olsun inşallah. Hayırlı iftarlar.

Can kardeşim inci gibi gözlerini, tatlı gülüşlerini özledim. Orucun kabul olsun inş. Hayırlı iftarlar.

Hayırlı iftarlar sevgilim. Rabbim bir gün  aynı ufka bakabilmeyi bize nasip etsin inşallah. Dualarımdasın.

En güzel dua sanırım karşılıklı olan. Kalpten bir birini seven insanların duaları tez kabul olurmuş. Canım kardeşim bana da dua etmeyi unutma inşallah. Hayırlı iftarların olsun.

Dedem hayırlı iftarlar. Ellerinden hürmetle öpüyorum inşallah.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir