Babaya Doğum Günü Mesajları

Babaya doğum günü mesajları ile değerli büyüğümüzü mutlu edin. En güzel babaya doğum günü mesajları, baba için mesaj sayfamızda yer alıyor.

Danışmanım, canım arkadaşım, candan babam. İyi ki doğdun. Doğum gününü tebrik eder sağlık sıhhat afiyet dileriim.

Seni çok özledim babam. Mıh gibi aklımdasın. Sözlerin kazınmış ruhuma, can yoldaşım olmuş. Seni çok seviyorum.

Hem babam, hem arkadaşım, hem sırdaşım sen mükemmel bir babasın her zaman da öyle kalacaksın, iyi ki doğdun babacım.

Dünya’nın en mükemmel babası seni dünyalara değişmem, bazen kızınca bana yüzünde kırmızı güller açarcasına kızarıyorum ama seni de çok seviyorum, iyi ki doğdun seni seven kızın.

Mesafeler ne kadar uzak olsa da her zaman sevgini, güvenini üzerimde hissettiğim babam dün ve bugün olduğu için yarın da hep yüreğimde olacaksın, hiçbir zaman uzak olmayacaksın bana seni çok seviyorum, bu sevginin bir benzeri yok, ne şiirle ne sözle yüreğin yeter anca bu sevgiyi sığdırmaya, Aslan Babam İyi ki Doğdun Doğum Günün Kutlu Olsun

Peygamber efendimiz, ana babanın gönüllerini alan onlara güzel davrananlara müjdeler olsun, Dünyada ömürlerinin bereketini görenler anasının ve babasının rıza ve dualarını alanlardır. İyi ki doğdun babaların babası. Dualarını bizden eksik etme.

Derdimi, Mutluluğumu, hüznümü, acımı paylaştığım en güzel arkadaşım. Nice yıllara, iyi ki doğdun babacım.

Doğum gününü tebrik ederim canım babam.

İlk adımlarımda ellerimi tuttuğun gibi, hayatın her vaktinde ellerimi bırakmadığını anladım, hiç bırakma beni. Doğum günün kutlu olsun babacım seni çok seviyorum.

Bana sabır’ı tohumlayıp sevgiyle suladın, güllerim hiç solmasın diye özenle baktın ve o güller bugün senin için açtı iyi ki doğdun babacım.

Her türlü zorlukta arkamda oldun, her zaman bir dağ gibi arkamda ol doğum günün kutlu olsun.

Seni özledim BABAM. Sağlık sıhhat afiyetşe, nice güzel günlere inşallah.

Birlikte nice güzel günlere babam.

İlk aşkım, kızın olarak seninle gurur duyuyorum beni sevip o güvenli kollarından bir dakika bile ayırmadığın için doğum günün kutlu olsun seni çok seven kızın…

Ailemiz yıkılmaz direği, canımıza can katan babam, hiç eksik olmadığın gibi Allah seni hiçbir zaman başımızdan eksik etmesin sana uzun ömürler versin, Doğum günün kutlu olsun.

Aile kavramı her insan için önem arz etmektedir. Baba ise ailenin reisi ve aileyi koruma görevi gördüğü için ailedeki yeri; her aile ferdi için oldukça değerlidir. Herkes için bu kadar büyük önem taşıyan babaların doğum günü unutulmamalı ve bugünler mutlaka kutlanmalıdır. Küçük bir hediyenin üzerine o günün önemini en iyi anlatabilecek doğum günü mesajları yazılarak; babalarınıza ne kadar değer verdiğinizi anlatabilirsiniz.

Uzakta olup da gelemeyenler kısa mesajlar yardımı ile bu işlevi görebilirler. Doğum gününe yetişecek şekilde kargo ile hediyesi gönderilerek telefon ile kısa mesajlar atılabilir. Babanızı özel hissettirecek bu mesajlar önemlidir. Eğer bu konuda ne yazacağınızı bilemiyorsanız. Size yardımcı olabilmek adına aşağıda doğum günü mesajları bulacaksınız. Size en uygununu seçerek bu günler için kullanabilirsiniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir