Anneler Günü Sözleri

Canım annem, seni çok seviyorum. Anneler gününü en kalbi duygular ile tebrik ederim.

Her zaman, en mutlu ve en zor günümde yanımda sen varsın anneciğim. Seni çok seviyor hiç üzülmeni istemiyorum. Sen benim kıymetlim başımın tacısın. Günün kutlu, gönlün huzurlu olsun inşallah.

Canım kardeşim, anneler gününü tebrik eder huzurlu ve sağlıklı günler dilerim. Her şey gönlünce olsun.

Anneler Günü Sözleri

Her zaman yanımda olan, yüreğime su serpen, gücüme güç katan, moral veren canım annem. Seni çok seviyorum. Anneler günün kutlu olsun.

Bir insanın annesi başında ise daha ne ister ki. Allah uzun ömürler versin annem. Seni çok seviyoruz. Rabbim seni başımızdan eksik etmesin.

Tüm şehitlerimizin anneler gününü tebrik eder ellerinden öperiz.

Uzaktasın ama sen her zaman gönlümün en güzel yerindesin canım annem. Gününü en kalbi duygular ile tebrik ediyorum. Dualarına her zaman ihtiyacım var sultanım. Sen gönlümün sultanısın. Günün kutlu olsun.

Akşam oluyor yine. Gurbet türküleri dile gelecek gece yine. Uzakta olsam da seni çok seviyorum anneciğim. Desteğini her zaman gönlümde hissediyorum. Dualarını her zaman beklerim. Anneler gününü tebrik ederim.

Cennet kokulu  annem. Seni çok seviyorum. Huzur gönlünden hiç eksik olmasın inşallah. Günün kutlu olsun anne.

Cesaretin ve kararlılığın ile her zaman bize moral verdin kıymetli annem. Desteğin olmasaydı biz bu günlere nasıl ulaşabilirdik? Seni çok seviyoruz. Anneler gününü tebrik ediyoruz.

Bizi bizden çok seven anneciğim. Her zaman kalbimdesin. Gözlerinde gülücükler hiç eksik olmasın. Seni çok seviyorum.

Bir sanatçı gibi emekle yetiştirdin bizi. Zor günlerimizde her zaman yanımızda oldun. ANNEM seni çok seviyor gününü tebrik ediyorum.

Tüm kadınların anneler gününü tebrik ederiz. Sağlık sıhhat afiyetle, gönüllerinden sevgi hiç eksik olmasın.

ANNEM sen başımın tacı gönlümün sultanısın. İncinirsen incinir yüreğim. Seni çok seviyor anneler gününü tebrik ediyorum.

Annesini üzen kendisini üzer. Anneler hiçbir zaman üzülmesin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir